Kominek elektryczny LED UNIQUE to jedno z najbardziej popularnych urządzeń tego typu na rynku. Może być używany jako trójstronny kominek ścienny lub do zabudowy, stanowiąc nowoczesną ozdobę wnętrza. Jego główną zaletą jest niezwykle realistyczne płomienie LED.

Model kominka Unique jest dostępny w sześciu różnych rozmiarach, co pozwala dopasować go do indywidualnych potrzeb:

  • 107 cm
  • 127 cm
  • 153 cm
  • 166 cm
  • 254 cm

Kominek oferuje aż sześć różnych efektów zmiany koloru płomienia oraz trzy ustawienia prędkości płomienia. Dodatkowo, wyposażony jest w podświetlenie paleniska, które dodaje mu wyjątkowego uroku.

Jedną z dodatkowych zalet tego kominka jest możliwość wymiany wnętrza. W zestawie znajdują się zarówno polana, jak i kryształki, co umożliwia łatwą zmianę wyglądu kominka według własnych preferencji. W zestawie są również elementy do zamontowania na ścianie. Jego panoramiczny wygląd przyciąga uwagę w każdym pomieszczeniu, a trójstronne palenisko stanowi jego najbardziej charakterystyczną cechę.

Kominek UNIQUE umożliwia dostosowanie koloru płomienia, oferując szeroki wybór opcji: żółty, pomarańczowy, niebieski, żółto-pomarańczowy, niebiesko-żółty i niebiesko-pomarańczowy. Można również regulować jasność płomienia, wybierając spośród czterech różnych ustawień.

Więcej informacji znajdziesz tu :)