Witajcie :)

Marka Aflamo wprowadza kolejne nowości!
Tym razem na ich pólkach zagościł kominek w zabudowie RTV. Coś dla każdego kto chce mieć gotowy, zabudowany kominek.

Kominek elektryczny RTV Crown, jest to nowoczesny kominek w surowym stylu, który idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jego obudowa jest w kolorze białym z czarnym wkładem. Kominek ten idealnie sprawdzi się, jako szafka RTV pod TV. Jego wymiary nie są duże, więc zmieści się do każdego salonu lub pokoju.

Wymiary kominka CROWN:
wysokość:71 cm, szerokość: 144 cm, głębokość: 25 cm

Marka Aflamo zadbała o to, by każdy znalazł coś dla siebie i wprowadziła dwa warianty tego kominka: z grzaniem, jak i bez grzania

Crown LED 50
Jest to wariant kominka z funkcją grzania. Kominek ten zawiera wkład z znanego już kominka Royal 50. Kominek ten posiada dwa poziomy grzania niski 750W i wysoki 1500W. Dodatkowo wyposażony jest w czujnik otwartego okna, cyfrowy termostat, panel kontrolny, pilot zdalnego sterowania. W zestawie znajdziemy wymienne polana na kryształki. Efekt płomienia również jest zachwycający. Możemy wybrać spośród 5 różnych kolorów, 5 poziomów jasności i 3 szybkości. Wkład w kominku CROWN LED 50, wyposażony jest w cienkie nowoczesne ramki.

CROWN LED 50
Kominek elektryczny RTV CROWN LED 50Crown LED s127
Jest to wariant kominka z bez funkcji grzania. Kominek ten zawiera wkład z znanego już kominka Pride s127. Dodatkowo wyposażony jest w panel kontrolny, pilot zdalnego sterowania. W zestawie znajdziemy wymienne polana na kryształki. Efekt płomienia również jest zachwycający. Możemy wybrać spośród 5 różnych kolorów, 5 poziomów jasności i 3 szybkości. Wkład w kominku CROWN LED s127, wyposażony jest w cienkie nowoczesne ramki.
Crown LED S127
Kominek elektryczny CROWN LED s127


I co sądzicie o takim kominku? Fajna nowość, prawda?